O nas

O NAS

Sakura czyli w języku japońskim „Kwiat Wiśni” to symbol naturalnego piękna, delikatności oraz subtelności. Wielu mieszkańców Krainy Wschodzącego Słońca postrzega go również jako odzwierciedlenie miłości i z źródła wyłącznie tego uczucia tworzymy nasze dania.

Po pierwsze Ramen. Makaron, który stanowi podstawę najsłynniejszej japońskiej zupy, a co ciekawe do Japonii trafił z Chin, kiedy to po okresie II wojny światowej zyskał olbrzymią popularność. Wszystko zaczęło się z powodu ubogich zbiorów ryżu i klęski głodu w Kraju Kwitnącej Wiśni. Obecnie Ramen to jedno z najpopularniejszych dań w japońskich domach i kuchni.

W naszej karcie znajdziecie również Sushi. To popularne w Japonii danie, składa się z gotowanego ryżu, ryb i owoców morza oraz dodatków takich jak marynowane i świeże warzywa, tofu czy sezam. Sushi to potrawa, która wymaga doskonałej znajomości kuchni azjatyckiej, perfekcyjnie ostrych noży do ryb, ale również kreatywności i to wszystko znajdziesz u Nas.

Restauracja Sakura Ramen & Sushi poprzez potrawy stara się przenieść Was w najodleglejsze, kulinarne zakątki Japonii, dlatego ze starannością zagłębiamy się w tajniki owej kuchni i pracujemy wyłącznie na produktach najwyższej jakości. Nigdy nie przestaliśmy pogłębiać naszej wiedzy, szukać własnych smaków, jednocześnie nie tracąc szacunku do tradycji.

Odkryj z nami wyjątkowe połączenie tradycyjnych japońskich receptur oraz kultury kulinarnej z różnych stron świata.

Call Now Button
0
ZAMÓWIENIE
  • No products in the cart.